Novinky

KNTB zprovoznila nové operační sály a robotický systém photo

KNTB zprovoznila nové operační sály a robotický systém

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně zprovoznila po půlroční rekonstrukci dva moderní operační sály. Jeden z nich bude využíván především pro robotické operace. Nemocnice totiž také zakoupila nejnovější verzi robotického operačního systému Da Vinci Xi.

Modernizaci dalších lůžkových oddělení KNTB zahájila chirurgie photo

Modernizaci dalších lůžkových oddělení KNTB zahájila chirurgie

Zdravotníci a pacienti jedné ze dvou lůžkových stanic Chirurgického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně mají komfortnější prostory. Modernizace celého patra stála zhruba 14 milionů korun, první pacienty modernizovaná část chirurgie přivítá začátkem září.

Krajští radní a členové komise si prohlédli právě modernizované prostory v KNTB photo

Krajští radní a členové komise si prohlédli právě modernizované prostory v KNTB

Krajští radní v čele s hejtmanem Zlínského kraje Radimem Holišem a členy Komise pro modernizaci Krajské nemocnice T. Bati se v doprovodu vedení nemocnice podívali, jak pokračují práce na modernizaci několika oddělení. Prošli si například nové prostory lůžkové stanice chirurgie a finišující obnovu kardiologické JIP a operačních sálů.

Projekt pokročil, zastupitelé Zlína schválili změnu územního plánu photo

Projekt pokročil, zastupitelé Zlína schválili změnu územního plánu

Další z milníků má za sebou projekt modernizace Krajské nemocnice T. Bati. Zastupitelé města Zlína schválili změnu územního plánu, díky které může krajská nemocnice dál pokračovat v přípravách výstavby polybloku.

Představení modernizace areálu nemocnice viděly stovky lidí photo

Představení modernizace areálu nemocnice viděly stovky lidí

Projekt modernizace a proměny areálu Krajské nemocnice T. Bati „Budoucnost pro Baťovku“ viděly v průběhu dvou měsíců stovky lidí. Vedení nemocnice a Zlínského kraje představilo všechny plány a záměry, které do budoucna areál nemocnice čekají. Nechyběly ani podnětné debaty.

Vedení nemocnice a kraje seznámí odborníky i laiky s projektem photo

Vedení nemocnice a kraje seznámí odborníky i laiky s projektem

Vedení Krajské nemocnice T. Bati v čele s předsedou představenstva a ředitelem Janem Hrdým a vedení Zlínského kraje zastoupené hejtmanem Radimem Holišem a jeho náměstkyní pro zdravotnictví Olgou Sehnalovou bude postupně představovat plán modernizace Krajské nemocnice T. Bati.

Modernizaci KNTB zahájila interní jednotka intenzivní péče photo

Modernizaci KNTB zahájila interní JIP

Jednotka intenzivní péče Interního oddělení Krajské nemocnice T. Bati byla první „vlaštovkou“ začátku modernizace vybraných stávajících prostor nemocnice.

KNTB logo

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.